| Tip | utilaje agricole , tractor |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | crem |
| Dimensiuni | 180x110x100 mm |
| Длина машины | 18 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 22x14,5x12 cm |
| Efecte muzicale | da |
| Alimentare | 3xAG13 |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 7000000453151 |









