| Tip | utilaje de constructii , camion benă |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | galben |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 260x125x105 mm |
| Длина машины | 26 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 34x19x11,5 cm |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 8600022870098 |









