Caracteristici generale
| Tip | utilaje de constructii ,
camion benă |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | galben |
| Dimensiuni | 350х830х310 mm |
| Длина машины | 83 cm |
| Greutate | 3.5 kg |
Alte informații
| Producător | Dolu |
| Cod EAN | 8690089071125 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Dolu (7112) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.