| Tip | camion de pompieri |
| Vârstă | de la 1,5 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu |
| Dimensiuni | 230x165x110 mm |
| Длина машины | 23 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 30x22x13 cm |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xAA |
| Ambalaj | cutie |
| Producător | Hola Toys |
| Cod EAN | 3695274148656 |









