Caracteristici generale
| Tip | transport de marfă |
| Масштаб | 1:48 |
| Радиус действия | 15 m |
| Vârsta minimă | 3 ani |
| Материал | plastic |
| Efecte de iluminare | da |
| Управление | înainte ,
dreapta ,
stânga ,
înapoi |
| Alimentare | acumulator ,
baterii |
| Цвет | galben |
| Габариты | 345 mm |
| Габариты упаковки | 440x140x105 mm |
| Вес | 0.48 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Jucărie teleghidată Icom Poland (AH047612) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.