Caracteristici generale
| Tip | policia |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru/alb |
| Dimensiuni | 300x120x130 mm |
| Длина машины | 30 cm |
| Greutate | 0.3 kg |
Alte informații
| Producător | Maximus |
| Cod EAN | 4820156191805 |
Specificațiile și imaginile produsului Vehicul de urgență Maximus Grand Max Police (MX9180) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.