Caracteristici generale
| Tip | policia |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | alb ,
albastru |
| Deschiderea usi | da |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 230x100x90 mm |
| Длина машины | 23 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 29x12,5x15 cm |
| Greutate | 0.36 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xAG13 |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781361879 |
Specificațiile și imaginile produsului Vehicul de urgență Wenyi WY560A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.