| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-lon |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Число оборотов холостого хода | 2200 min-1 |
| Reglarea rotației | da |
| Шпиндель | M14 |
| Диаметр диска | 180 mm |
| Вес | 2.2 kg |
| Дополнительно | fără baterie și încărcător |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Milwaukee |









