| Tip | autoturisme |
| Model | Audi |
| Scala | 1:32 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | roșu |
| Deschiderea usi | da |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 140x60x50 mm |
| Длина машины | 14 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 18x9x8 cm |
| Greutate | 0.2 kg |
| Producător | MSZ |
| Cod EAN | 4897071926546 |









