| Tip | utilaje de constructii , macara de ridicare |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Dimensiuni | 385x195x245 mm |
| Длина машины | 38.5 cm |
| Greutate | 0.65 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Ambalaj | plasă |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
| Producător | Orion |
| Cod EAN | 4823036901860 |









