Intră în universul plin de adrenalină al Formulei 1 cu acest set Hot Wheels F1, ce conține 5 mașinuțe metalice la scară 1:64! Fiecare vehicul este inspirat de echipe celebre din Campionatul Mondial de Formula 1:
Cu detalii autentice și design realist, acest set este ideal atât pentru joacă cât și pentru colecție. Poți folosi mașinuțele pe pistele Hot Wheels (vândute separat) sau le poți expune ca parte a unei colecții de prestigiu.
Un cadou perfect pentru copiii pasionați de curse, fani ai Formulei 1 și colecționari de toate vârstele!
| Tip | mașină de curse |
| Scala | 1:64 |
| Material | plastic , metal |
| Dimensiuni | 50x20x10 mm |
| Длина машины | 5 cm |
| Greutate | 0.24 kg |
| Mașini incluse | 5 |
| Producător | Hot Wheels |
| Cod EAN | 194735312511 |









