Caracteristici generale
| Tip | transportator auto ,
rola |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Dimensiuni | 165х117х100 mm |
| Длина машины | 16.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 25,5х11,5х20,5 cm |
| Mașini incluse | 1 |
| Inclus în plus | 18 elemente |
| Ambalaj | polietilenă |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
Alte informații
| Producător | Полесье |
| Cod EAN | 4810344077776 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Полесье Дорожный каток (77776) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.