Caracteristici generale
| Tip | camion ,
camion benă |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Dimensiuni | 413х215х205 mm |
| Длина машины | 41.3 cm |
| Greutate | 0.47 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Ambalaj | plasă |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
Alte informații
| Producător | Полесье |
| Cod EAN | 4810344011657 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Полесье Universal (1657) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.