Caracteristici generale
| Tip | camion de pompieri |
| Model | Kamaz |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu |
| Dimensiuni | 385x195x240 mm |
| Длина машины | 38.5 cm |
| Greutate | 0.72 kg |
| Ambalaj | plasă |
Alte informații
| Producător | Orion |
| Cod EAN | 4823036902027 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de pompieri Orion Камаз (027) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.