Caracteristici generale
| Tip | ambulanță |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 350x230x205 mm |
| Длина машины | 35 cm |
| Greutate | 0.64 kg |
| Ambalaj | plasă |
Alte informații
| Producător | Technok |
| Cod EAN | 4823037603534 |
Specificațiile și imaginile produsului Vehicul de urgență Technok (3534) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.