Caracteristici generale
| Tip | utilaje de constructii ,
tractor |
| Vârstă | de la 1 an |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru ,
roșu ,
galben |
| Dimensiuni | 560x360x320 mm |
| Длина машины | 56 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 60x37x32 cm |
| Greutate | 3.1 kg |
| Specificații suplimentare | rezistă greutate de până la 100 kg |
Alte informații
| Producător | Wader |
| Cod EAN | 5900694660007 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Wader (66000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.