| Tip | camion |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | galben |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 385x85x150 mm |
| Длина машины | 38.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 42x18,5x12 cm |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xLR44 |
| Inclus în plus | avion |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
| Producător | Wenyi |









