Caracteristici generale
| Tip | policia |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | argintiu |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 272x91x110 mm |
| Длина машины | 27.2 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 32x11,5x18,5 cm |
| Greutate | 0.62 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xAG13 |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781359555 |
Specificațiile și imaginile produsului Vehicul de urgență Wenyi Police Car (WY620B) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.