Caracteristici generale
| Tip | camion de pompieri |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | metal ,
plastic |
| Culoare | roșu |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 273x161x103 mm |
| Длина машины | 27 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 32x18,5x11,5 cm |
| Greutate | 0.57 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xLR44 |
| Mașini incluse | 1 |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781360988, 6916616016738 |
Specificațiile și imaginile produsului Vehicul de urgență Wenyi (WY350B) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.