Caracteristici generale
| Tip | autoturisme |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | galben |
| Deschiderea usi | da |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 254x101x101 mm |
| Длина машины | 25.4 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 32x14x11 cm |
| Greutate | 0.45 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xLR44 |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Wenyi WY560C sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.