Caracteristici generale
| Tip | camion ,
autobetoniera |
| Scala | 1:20 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | galben |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 170x110x80 mm |
| Длина машины | 17 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 23,5x15,5x11 cm |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xLR44 |
| Ambalaj | cutie |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781361022, 8533773915117 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Wenyi (WY511B) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.