Caracteristici generale
| Tip | off-road |
| Scala | 1:12 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | verde |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 245x168x160 mm |
| Длина машины | 24.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 32x18,5x11,5 cm |
| Greutate | 0.542 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xAG13 |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781361787 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Wenyi Monster Truck (WY663A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.