Caracteristici generale
| Tip | camion ,
manipulator |
| Scala | 1:12 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru deschis |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 300x115x165 mm |
| Длина машины | 30 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 360x140x120 cm |
| Greutate | 0.677 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xAG13 |
| Inclus în plus | tevi |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781361848 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Wenyi WY813B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.