Caracteristici generale
| Putere | 9 W |
| Numar piepteni | 8 |
| Lungimea minimă | 1 mm |
| Lungimea maximă | 25 mm |
| Lăţimea cuţitului | 46 mm |
| Alimentare | priza |
| Culoare | negru |
| Greutate | 410 g |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Set | perie pentru curățare ,
ulei pentru lubrifiere |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wahl |
| Cod EAN | 5996415022681 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Wahl 1395-0460 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.