Caracteristici generale
| Tip | covoraș de acupunctură |
| Destinație | picioarele |
| Material | plastic EVA |
| Lungimea сovoraș | 33.5 cm |
| Lăţime covoraș | 33.5 cm |
| Grosimea covoraș | 7 cm |
| Culoare | gri |
| Greutate | 450 g |
Alte informații
| Producător | Casada |
| Cod EAN | 4260144298831 |
Specificațiile și imaginile produsului Disc pentru masaj Casada ReflexDisc sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.