| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | Aloe Vera |
| Dimensiune | 90х200 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Număr de arcuri pe metru pătrat | 300 |
| Înalţimea de arcuri | 16 cm |
| Saltea cu două fețe | da |
| Duritate | mediu , mediu-dur |
| Nivel de duritate | 3 , 4 |
| Sarcină maximă (1 persoană) ? | 130 kg |
| Efect de memorie | este |
| Saltea zonală | da |
| Numărul de zone | 7 |
| Materialul 1 | spumă Memory Camomile |
| Material 2 | spumă HD |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Materasso |
| Cod EAN | 2009997375670 |









