| Format | Micro-ATX |
| CPU Socket | AM5 |
| Faze de alimentare | 11 |
| Radiator VRM | da |
| Chipset | AMD B850 |
| Tip de Memorie | DDR5 |
| Форм-фактор памяти | DIMM |
| Sloturi memorie | 4 |
| Frecvență maximă a memoriei | 8000 MHz |
| Regim de lucru RAM | 2 canale |
| Memorie maximă | 256 GB |
| Suport XMP | da |
| USB 2.0 | 6 |
| USB 3.2 | 5 |
| USB type C | 2 |
| Audio integrat | Realtek ALC897 |
| Porturi SATA III | 4 |
| Slot M.2 | 3 |
| Sloturi PCI-E 4x | 1 |
| Sloturi PCI-E 16x | 1 |
| Suport PCI Express | 5 |
| Dimensiuni | 24,4x24,4 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.6 kg |
| Producător | ASRock |
| Cod EAN | 4711581490390 |









