| Format | Micro-ATX |
| CPU Socket | AM5 |
| Faze de alimentare | 8 |
| Chipset | AMD B850 |
| Tip de Memorie | DDR5 |
| Форм-фактор памяти | DIMM |
| Sloturi memorie | 2 |
| Frecvență maximă a memoriei | 8200 MHz |
| Regim de lucru RAM | 2 canale |
| Memorie maximă | 128 GB |
| Suport XMP | da |
| HDMI | 2 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.2 | 4 |
| USB type C | 2 |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Audio integrat | Realtek ALC897 |
| Porturi SATA III | 4 |
| Slot M.2 | 2 |
| Răcire SSD M.2 | da |
| Sloturi PCI-E 1x | 1 |
| Sloturi PCI-E 16x | 2 |
| Suport PCI Express | 5 |
| Conectori PCI-E din oțel | da |
| Dimensiuni | 24.4x22.6 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.3 kg |
| Producător | ASRock |
| Cod EAN | 4711581490758 |









