| Format | Micro-ATX |
| CPU Socket | AM4 |
| Tip de Memorie | DDR4 |
| Форм-фактор памяти | DIMM |
| Sloturi memorie | 2 |
| Frecvență maximă a memoriei | 4266 MHz |
| Memorie maximă | 64 GB |
| D-Sub (VGA) | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.2 | 2 |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Wi-Fi | nu |
| Bluetooth | nu |
| Audio integrat | Realtek RTL8111H |
| Porturi SATA III | 4 |
| Slot M.2 | 1 |
| Sloturi PCI-E 1x | 2 |
| Sloturi PCI-E 16x | 1 |
| Dimensiuni | 23.5x19 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Biostar |
| Cod EAN | 4712960688124 |









