Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Debit aer evacuat | 185 m³/oră |
| Sistem de control | higrostat ,
întrerupător |
| Consumul de energie | 22 W |
| Lungimea modulului de lucru min. | 65 mm |
| Diametru | 125 mm |
| Diametrul găurii de montare | 125 mm |
| Țara producătoare | Polonia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.82 kg |
| Producător | Ventika |
| Cod EAN | 5907641458854 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Ventika Matic D 125 AA H sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.