| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Debit aer evacuat | 98 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Lungimea modulului de lucru min. | 60 mm |
| Diametru | 100 mm |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Țara producătoare | Polonia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ventika |









