Caracteristici generale
| Tip | teu |
| Formă de conectare | rotund |
| Diametrul de instalare | 125 mm |
| Înălţime | 164 mm |
| Lăţime | 168 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Producător | Ventika |
| Cod EAN | 5907660840128 |
Specificațiile și imaginile produsului Conector de aeroduct Ventika VTK0205 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.