| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tesatura matlasata |
| Dimensiune | 90x190 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Lungime | 190 cm |
| Înălțime | 28 cm |
| Saltea cu două fețe | da |
| Saltea iarnă/vară | da |
| Duritate | mediu-moale |
| Sarcină maximă (1 persoană) ? | 150 kg |
| Saltea zonală | da |
| Materialul 1 | spuma poliuretanica |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |









