| Tip | saltea |
| Model | fără arcuri |
| Înălțimea saltelei | 9 cm |
| Dimensiuni (l×L) | 120x60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Suprafaţă exterioară | poliester |
| Conținut | cocos , spuma |
| Material 1 | cocos |
| Material 2 | fibra nețesută |
| Material 3 | spuma |
| Duritate | dur , moale |
| Hipoalergic | da |
| Bilateral | da |
| Husa detașabilă | da |
| Funcție | paturi pentru copii |
| Culoare principală | alb |
| Producător | Sensillo |
| Cod EAN | 5902021523696 |









