Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | bumbac ,
lînă ,
poliester |
| Husă detașabilă | da |
| Dimensiune | 120x190 cm |
| Lățime | 120 cm |
| Lungime | 190 cm |
| Înălțime | 24 cm |
| Duritate | mediu-dur |
| Sarcină maximă (1 persoană)
?
| 130 kg |
| Permeabilitatea la aer | da |
| Hipoalergic | da |
| Materialul 1 | spuma poliuretanica |
| Material 2 | cocos |
| Material 3 | pisla |
| Materialul 4 | spumă poliuretanică |
| Specificații suplimentare | cu două fețe ,
partea de iarnă: lînă ,
partea de vară: bumbac |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Dormi |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Dormi Extraflex Prim Cocos 120x190 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.