| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | dependente |
| Suprafaţă exterioară | bumbac , lînă , poliester |
| Husă detașabilă | da |
| Dimensiune | 200x200 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 22 cm |
| Duritate | mediu |
| Sarcină maximă (1 persoană) ? | 120 kg |
| Hipoalergic | da |
| Materialul 1 | spuma poliuretanica |
| Material 2 | cocos |
| Material 3 | pisla |
| Materialul 4 | spumă poliuretanică |
| Specificații suplimentare | cu două fețe , partea de iarnă: lînă , partea de vară: bumbac |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Dormi |
| Cod EAN | 2009997366371 |









