Caracteristici generale
| Tip carcasă | Mini-Tower |
| Placi de baza | Micro ATX ,
Mini-ITX |
| Număr locase 5,25" | 1 |
| Număr locase 2,5" | 2 |
| Numar locase 3.5" interne | 3 |
| Numar locase sloturi extensii | 4 |
| CPU cooler înălțime | 151 mm |
| Lungimea adaptorului video | 250 mm |
| Material carcasa | otel |
| Panou lateral cu fereastra | da |
| Dimensiuni (WxHxD) | 405,8x193x378,2 mm |
| Greutate | 3.62 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.4 kg |
| Producător | DeepCool |
| Cod EAN | 6933412713715 |
Specificațiile și imaginile produsului Carcasă Deepcool Matrexx 30 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.