| Tip | pentru casă |
| Putere | 20 kW |
| Volumul încăperii | 200 m³ |
| Tip de combustibil | lemne de foc , turbă |
| Diametrul cosului de fum | 115 mm |
| Timpul de funcționare | 8 o |
| Dimensiuni | 752х378х709 mm |
| Greutate | 74 kg |
| În plus | ușă cu Pyrex |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Teplodar |









