| Tip | pentru casă |
| Material | oțel |
| Putere | 10 kW |
| Volumul încăperii | 100 m³ |
| Greutate pietre | 90 kg |
| Tip de combustibil | lemne de foc , brichete |
| Lungimea lemnului | 480 mm |
| Plita incorporabilă | da |
| Diametrul cosului de fum | 115 mm |
| Timpul de funcționare | 4 o |
| Dimensiuni | 625x565x625 mm |
| Greutate | 72 kg |
| Țara de producție | Rusia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Teplodar |









