| Tip | pentru baie și saune |
| Material | oțel |
| Volumul încăperii | 14 m³ |
| Tip de sauna | combinat |
| Greutate pietre | 60 kg |
| Tip de combustibil | lemne de foc , cărbune |
| Lungimea lemnului | 450 mm |
| Diametrul cosului de fum | 115 mm |
| Dimensiuni | 783x740x373 mm |
| Greutate | 101 kg |
| Țara de producție | Rusia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Teplodar |




