| Tip | pentru baie și saune |
| Volumul încăperii | 20 m³ |
| Tip de sauna | umed |
| Greutate pietre | 55 kg |
| Tip de combustibil | lemne de foc |
| Diametrul cosului de fum | 115 mm |
| Dimensiuni | 778х376х552 mm |
| Greutate | 52 kg |
| În plus | un generator de abur built-in |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Teplodar |


