Caracteristici generale
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | centrifug |
| Debit maxim | 4.8 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 42 m |
| Putere | 650 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 110 °C |
| Greutate | 11.2 kg |
| Altele | Diametrul conectorului 1" |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ebara |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă centrifugală Ebara Matrix 3-4T/0.65kWt sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.