| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tensiune | 220 V |
| Putere | 120 W |
| Material carcasă | fontă |
| Debit maxim | 1.2 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 35 m |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Clasa de protecție | IP44 |
| Altele | capacitate hidrofor 1 l |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | IBO PUMPS |
| Cod EAN | 5903887208024 |









