| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Dimensiuni | 765x500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 395x435 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 265x355 mm |
| Adâncime cuvă | 190 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 160 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | alb |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Producător | Marrbaxx |
| Cod EAN | 4603735829166 |









