— 375 210 УПП00030945 Usa EcoTex Trend T-2 Flora sticla mat stejar gri 800
— 379 128 УПП00051030 Toc MDF EcoTex reglabil EURO 100*32*2070 Stejar Gri
— 379 096 УПП00051044 Pervaz reglabil EURO EcoTex plat 36*70*2150 Stejar Gri
— 376 500 KEDR564 Maner Kedr 06.081-SN/CP
— 376 459 KEDR6131 Lacat Class 410B-S Kevlar WC CP
— 381 189 Frezarea usilor
— 376 477 KEDR6176 Balama Flush 100*75*2.5mm SN
| Serie | Trend T-2 Flora |
| Material | MDF , lemn |
| Inălțime | 2000 mm |
| Lățimea | 800 mm |
| Grosimea | 37 mm |
| Culoare | stejar gri |
| Acoperire | Eco Tex |
| Foaie de ușă | da |
| Toc | da |
| Pervaz | da |
| Extensie | nu |
| Balamele | da |
| Mânere | da |
| Lacăt | da |
| Altele | sticlă mată |
| Țara producătoare | Rusia |
| Producător | Luxdoors |
| Cod EAN | 2009020005093 |









