Caracteristici generale
| Extensibil | da |
| Forma | patrat |
| Lungime | 80 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 80x80 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 140x90 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | negru |
| Material blat | LPAL |
| Culoare blat | stejar artizan |
| Greutate | 31.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Drewmix |
| Cod EAN | 2009997360850 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pentru bucătărie Drewmix Max 8 Artisan/Black Legs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.