Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 100 Ah |
| Curent de pornire | 830 A |
| Polaritate borne | «1» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 306 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 224 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Inci Aku |
| Cod EAN | 8690145170687 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Inci Aku Maxima (D31 100 083 111) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.