| Extensibil | nu |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lungime | 150 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 150x80 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Numărul de locuri | 6 |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | negru |
| Material blat | LPAL |
| Culoare blat | gri |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 2009020031344 |









