Caracteristici generale
| Înălțime | 150 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adâncime | 30 cm |
| Material carcasă | metal ,
PAL |
| Culoare carcasă | gri |
| Culoarea rafturi | stejar |
| Greutate | 13 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Etajeră Trendy GGMBTLKTP001 Oak/Grey 60x150x30cm GTR006477 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.