Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 106 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Înălțime | 77 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 106x77x45 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material carcasă | PAL |
| Greutate | 10 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Trendy Middle White 106x77x45cm GTR005687 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.